افق روشن
www.ofros.com

!ابراهیم مددی آزاد شد


كمیتۀ هماهنگی برای كمك                                                                               چهارشنبه ٣٠ فروردین ١٣٩١

بر اساس خبر ارسالی به كمیته‌ی هماهنگی، ابراهیم مددی كارگر، عضو هیأت‌مدیره و نایب‌رئیس سندیكای كارگران شركت واحد، ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه ۳۰ فروردین ۹۱) پس از تحمل سه و نیم سال حبس آزاد شد. بر اساس این گزارش جمعی از اعضای خانواده، آشنایان و كارگران شركت واحد با حضور در مقابل زندان اوین به استقبال ایشان شتافتند و با انداختن حلقه‌ی گل در گردن‌اش به تبریك و شادباش آزادی وی پرداختند.
تعدادی از كارگران و اعضای سندیكای كارگران شركت واحد برای اعلام همبستگی و تأكید بر خواسته‌های كارگران شركت واحد با پوشیدن لباس كار متحدالشكل شركت واحد در این مراسم استقبال حضور یافتند.
سپس تعداد دیگری از كارگران و آشنایان نیز با در دست داشتن شاخه گل‌های سرخ در منزل ابراهیم مددی حاضر شده و با شادباش و تبریك گل‌های خود را به ایشان تقدیم كردند.
كمیته‌ی هماهنگی ضمن تبریك و شادباش آزادی ابراهیم مددی به خانواده‌ی وی و هم‌چنین كارگران و اعضای سندیكای شركت واحد و تمامی فعالان جنبش كارگری، خواهان آزادی رضا شهابی دیگر عضو هیئت‌مدیره و خزانه‌دار این سندیكا است كه با وجود وضعیت وخیم جسمانی و پس از تحمل حدود ٢٣ ماه بلاتكلیفی هم‌چنان دربند است و حال جسمانی او روز به روز بدتر می‌شود.

كمیتۀ هماهنگی برای كمك به ایجاد تشكل‌های كارگری

٣٠ فروردین‌ماه ١٣٩١